- Sappee Uphill Run -
 

Tulokset, kokonaiskilpailu, normaalimatka:
Sij. Aika  SarjaNro Vuosi NimiSeura
1. 18:18  MYL122010Mårten BoströmSjundeå IF
2. 19:09  MYL142009Simo Wannashkv
3. 19:27  MYL22010Tomi HalmeFMR
4. 19:34  MYL232017Janne NiemiJanakkalan Jana
5. 19:51  MYL102010Timo SaarinenViimeiset pirkkalaiset
6. 19:58  MYL62016Janne NiemiJanakkalan Jana
7. 20:12  MYL92010Samu LehtolaKarkkilan Pojat
8. 20:16  MYL722018Janne NiemiJanakkalan Jana
9. 20:24  MYL182010Mikko KuuselaTosta Lähtee-Team
10. 20:25  MYL1642015Aki NiemiTeivo Stayers
11. 20:33  MYL42010Juha MikkolainenTosta Lähtee-Team
12. 20:39  MYL1332013Aki NiemiTeivo Stayers
13. 20:49  MYL82009Juha-matti MikkolainenTosta Lähtee-Team
14. 20:59  MYL122009Mikko KuuselaTosta Lähtee-Team
15. 20:59  MYL1662016Aki NiemiTeivo Stayers
16. 21:03  MYL12009Tomi HalmeFMR
17. 21:08  NYL1182015Laura MarkovaaraKenttäurheilijat-58
18. 21:22  MYL342011Mikael HynninenTurun Urheiluliitto
19. 21:27  MYL202009Petri IkävalkoIkaalisten Nouseva-Voima
20. 21:27  M45942014Kari VirtanenHämeenlinnan Tarmo
21. 21:29  M40262012Kari VirtanenHämeenlinnan Tarmo
22. 21:34  M40362011Mika RantalaVaajakosken Kuohu
23. 21:36  M40472011Kari VirtanenHämeenlinnan Tarmo
24. 21:38  MYL332011Ali Akbariturun urheiluliitto
25. 21:44  MYL212017Aki NiemiTeivo Stayers
26. 21:46  MYL1152013Tero HalmeFMR
27. 21:47  MYL82010Tero HalmeFMR
28. 21:47  MYL902014Tero HalmeFMR
29. 21:50  M451492015Kari VirtanenHämeenlinnan Tarmo
30. 21:51  MYL922015Tero HalmeFMR
31. 21:53  MYL192009Panu TeittinenRauhaniemen Mahakkaat
32. 21:53  M40442010Kari VirtanenHämeenlinnan Tarmo
33. 22:04  MYL1272013Ranta JaakkoYU-team
34. 22:12  MYL172011Aki NiemiLuopioisten Maratoonarit
35. 22:24  MYL722012Aki NiemiPälkäneen Luja-Lukko
36. 22:25  M45482010Simo-pekka Aarnisalohämeenlinnan tarmo
37. 22:26  NYL802009Laura MarkovaaraFMR
38. 22:32  MYL72009Janne KlasilaFMR
39. 22:37  MYL752012Jouko PekkarinenKunnonrakentajat
40. 22:38  MYL1382015Janne SaarnilehtoFMR
41. 22:41  M45312012Simo-pekka Aarnisalohämeenlinnan tarmo
42. 22:41  M451142013Jyrki KukkoFMR
43. 22:44  MYL272011Aki HeinonenKylmäkosken Veikot
44. 22:50  M551482016Eero HämäläinenHämeenlinnan Tarmo
45. 22:51  MYL212009Tuomas FjällströmKeparDI
46. 22:56  MYL1392015Jussi Sjöberg FMR
47. 22:58  M50782012Heikki KesoKonecranes
48. 22:58  M451692015Mikko KärkkäinenFysiorasti
49. 23:05  M45632011Simo-pekka AarnisaloHämeenlinnan Tarmo
50. 23:06  M451132016Marko LuomiLeki YU
51. 23:07  M40432010Timo ÄijäläTeivo Stayers
52. 23:07  M45872014Simo-pekka AarnisaloHämeenlinnan Tarmo
53. 23:08  M451312013Simo-pekka AarnisaloHämeenlinnan Tarmo
54. 23:13  M45172017Simo-pekka AarnisaloHml Tarmo
55. 23:14  M451302016Simo-pekka AarnisaloHämeenlinnan Tarmo
56. 23:15  MYL202010Pasi Kauppinen
57. 23:20  MYL62009Pasi NymanFMR
58. 23:25  MYL192010Marko SavolainenHelsingin Jyry
59. 23:25  M451482015Simo-pekka AarnisaloHierontaklinikka Hattula
60. 23:27  MYL1172013Jussi SjöbergFMR
61. 23:34  MYL1322013Jussi Pakari
62. 23:34  MYL852014Jussi SjöbergFMR
63. 23:40  MYL172010Aki Niemi
64. 23:42  MYL92009Tero HalmeFMR
65. 23:43  M451882016Särkinen Mauri
66. 23:47  MYL1202013Antti ToivanenFMR
67. 23:51  M45452009Jyrki KukkoFMR
68. 23:52  MYL32009Mika KorhonenTampereen Pyrintö
69. 23:52  MYL672011Juha NyyssönenValkekoski
70. 23:56  M55552010Tapio Nieminen
71. 24:09  M40622011Tero MähönenHippoksen Maratonkerho
72. 24:10  M451802016Petri HaavistoWihan kilometrit
73. 24:13  MYL102009Panu HaaramoEspoon Suunta
74. 24:13  M55342017Eero HämäläinenHämeenlinnan Tarmo
75. 24:15  M50512010Timo HeikkiläTepulinnan Taapertajat
76. 24:16  M50532009Timo HeikkiläTepulinnan Taapertajat
77. 24:17  M40412009Timo KosonenEndurance
78. 24:17  M55482018Simo-pekka AarnisaloHierontaklinikka Hattula
79. 24:19  NYL852009Jenni MattilaLoimaan Voima
80. 24:23  M45992015Jyrki KukkoFMR
81. 24:26  MYL262011Jaakko SaarelaViialan Viri
82. 24:27  M40402009Tuomo SibakovFMR
83. 24:27  M50532011Timo TaipaleVaajakosken Kuohu
84. 24:32  MYL172009Marko Ahvenisto
85. 24:33  MYL302011Tomi Iikkanen
86. 24:36  N451372013Selter Kaja
87. 24:37  M45472009Syrjälä Timo
88. 24:38  M45452010Jaakko UotilaFMR
89. 24:42  M451612016Jyrki KukkoFMR /Kaarina
90. 24:45  MYL22009Jani PuhakkaKarhulan Katajaiset
91. 24:45  N45322012Papunen Kaja
92. 24:45  MYL62017Ville RantalaFMR
93. 24:52  MYL52009Riku KorhonenTampereen Pyrintö
94. 24:53  MYL162009Lauri Pullinen
95. 24:53  N45882014Kaja Selter
96. 24:54  N451452011Kaja Papunen
97. 24:54  MYL352012Salminen JpLahden Ahkera
98. 25:00  M551922014Timo HeikkiläAitoon Urheilijat
99. 25:02  MYL1342013Teemu Ranta
100. 25:04  M55552009Esko TynkkynenSomero
101. 25:04  M45692014Jaakko UotilaFMR
102. 25:05  NYL1022010Matleena OjapaloSjundeå IF
103. 25:06  NYL1362013Saila Katajainen
104. 25:07  N40772012Saila KatajainenTampere
105. 25:11  M50522011Timo HeikkiläLuopioisten Maratoonarit
106. 25:16  M55992014Eero HämäläinenHämeenlinnan Tarmo
107. 25:16  M45302017Jaakko UotilaFMR
108. 25:18  MYL1302013Mika VidenojaRC Eemeli
109. 25:18  M451752014Timo JokinenLuopioisten Maratoonarit
110. 25:18  MYL1622015Joonas Huuho
111. 25:24  NYL832009Sanna Aaltonen
112. 25:26  M451892016Kari VirtanenHämeenlinnan Tarmo
113. 25:28  M55562010Janne YlitaloSyke
114. 25:28  M60272012Janne YlitaloRenko
115. 25:31  MYL1232013Raimo HerttuaAC Lammas
116. 25:36  M45462010Seppo LaaksonenVehu
117. 25:42  M451002013Anssi KukkonenAitoon Nylkyt
118. 25:44  N401412010Eerika LipsanenHKV
119. 25:47  N451462015Selter Kaja
120. 25:49  MYL112010Mikko ImmonenKyyjärven Kyky
121. 25:53  N451152015Satu SoivanenMikkelin Kilpa-Veikot
122. 26:00  M40642011Olli KoskiKoovee
123. 26:00  NYL112017Kaisa Tanskanen FMR
124. 26:01  MYL1762014Lauri HyökiAAH
125. 26:02  N401402010Papunen Kaja
126. 26:05  MYL1242013Tommi Hakkarainen /citysaliCitysali
127. 26:06  NYL1872016Sanja Säpyskä
128. 26:07  MYL152009Ott RaskaTeam Herlitz
129. 26:07  M40422010Anssi KukkonenAitoon Nylkyt
130. 26:15  MYL162010Timo MuikkuHäjyt/Jokela
131. 26:18  MYL1262013Kimmo HeikkinenFMR
132. 26:19  M451162013Jaakko UotilaFMR
133. 26:19  MYL592016Micke JyrkinenKuljetus Jyrkinen Ky
134. 26:20  NYL292012Eeva AhervoHämeenlinnan hiihtoseura
135. 26:23  NYL982014Saara Kauranen
136. 26:24  M55542011Ilkka PihlajamäkiOrimattilan Jymy
137. 26:24  M45912014Kimmo HeikkinenFMR
138. 26:24  NYL702018Sanja SäpyskäPälkäne
139. 26:27  MYL152010Jussi RuljaLuopioisten maratoonarit
140. 26:36  MYL702012Petri LassheikkiElläimen kinthaat
141. 26:41  M45652011Anssi KukkonenAitoon Nylkyt
142. 26:43  MYL132010Pekka Kudjoi
143. 26:46  M4032012Mutikainen MarkusLempäälän Kisa
144. 26:47  M451742016Jaakko UotilaFMR
145. 26:52  M40392010Petri BergKirvun Kiitäjät
146. 26:53  M45482009Jaakko UotilaFMR
147. 26:53  NYL1052011Saila Katajainen
148. 26:55  NYL492018Ada AarnioYlöjärven Ryhti
149. 26:57  M551982016Timo HeikkiläAitoon Urheilijat
150. 27:08  NYL1502016Minna Kervinen FMR
151. 27:10  MYL142010Ott RaskaTeam Herlitz
152. 27:15  MYL352011Antti Leppänen
153. 27:18  M40402010Mika PenttiläNocando Marathon Club
154. 27:22  M45892014Viitanen Jukka
155. 27:22  M55332017Timo Heikkilä
156. 27:26  MYL732012Juha HeinoCrossfit Turku
157. 27:28  M40492011Janne RuohonenFMR
158. 27:29  M45102017Jukka ViitanenFmr
159. 27:33  NYL182017Ada AarnioYlöjärven Ryhti
160. 27:34  N401442011Eerika LipsanenHKV
161. 27:39  M55662018Timo Heikkilä
162. 27:43  MYL762012Hannu RantalaReebok Crossfit 33100
163. 27:48  MYL1352013Tuomas Peltola
164. 27:52  MYL1932014Tommi HakkarainenCitysali Tampere
165. 27:53  MYL312011Markus Mutikainentammelan ryske
166. 27:53  MYL1662015Tommi HakkarainenCitysali Tampere
167. 27:57  MYL32016Tommi HakkarainenCitysali
168. 27:59  MYL212012Petri Fabrin
169. 28:02  M60602009Einari VainikkaKuntopirkat
170. 28:07  MYL712018Mikael KlasilaKuohun SKA
171. 28:10  NYL562018Heidi MattilaTampere
172. 28:19  M451162015Matti Manninen
173. 28:25  M45462009Timo HyvönenWihan kilometrit
174. 28:26  M451762016Pasi JussilaMyllynkulman Ponnistus
175. 28:30  NYL192017Aino AarnioYlöjärven Ryhti
176. 28:31  M451992016Markku Nieminen
177. 28:41  MYL1982014Mikael KlasilaFMR
178. 28:42  N45252012Jaana PietiläHippoksen Maratonkerho
179. 28:43  NYL652018Mari Schutskoff
180. 28:45  MYL1222013Marko LehtiRunAthlete
181. 28:46  NYL1902016Heidi Mattila
182. 28:47  NYL502018Aino AarnioYlöjärven Ryhti
183. 28:56  NYL282017Heidi MattilaTampere
184. 28:59  NYL842009Noora NyröTeivo Stayers
185. 28:59  M55432018Peltola Jari
186. 29:01  M60602010Pertti HenttinenVaralan Maratonklubi (VarMk)
187. 29:02  M40382011Berg PetriVaralan Maratonklubi
188. 29:09  M4532017Jukka SjöblomFMR
189. 29:12  MYL792012Tero HihnalaTampere
190. 29:24  M55582010Mikko SavelaTU-38
191. 29:30  MYL252011Ilkka Leppänen
192. 29:32  M55572010Markku RantanenKiikan Riento
193. 29:38  M40222012Kai Mannila
194. 29:40  NYL1032011Sari KänkänenFMR
195. 29:44  M4512016Juha RajalaNiemisjärvi
196. 29:45  MYL62010Teemu PalkkiTunkki pitoon
197. 29:45  NYL1552016Kohijoki PaulaFMR
198. 29:46  MYL912016Tommi Tarkiainen
199. 29:49  M50512009Jukka TeirikangasKaustisen Pohjan-Veikot
200. 29:52  MYL632018Ranta SakariYU-Team
201. 29:54  MYL1992014Sami RajalaMallasveden sulttaanit
202. 29:54  MYL622018Tommi Tarkiainen
203. 30:01  N401432011Berg NooraVaralan Maratonklubi
204. 30:02  M55592011Markku RantanenKiikan Riento
205. 30:13  NYL812009Kaisa ToivonenMelanvilauttajat
206. 30:19  M45552018Viitanen JukkaFmr
207. 30:27  NYL522018Hanna Ahola
208. 30:32  N45602018Annikka Joutsijoki
209. 30:36  NYL1852016Ada AarnioYlöjärven Ryhti
210. 30:45  MYL132009Arto Lehtonen
211. 30:46  NYL2002016Minna Nieminen
212. 30:53  MYL1952014Jaakko Pesonen
213. 30:58  MYL1472015Petri Seppälä
214. 31:02  MYL682018Toni KuismaTampere
215. 31:04  MYL262017Janne LindforsSysmän Sisu
216. 31:07  MYL1712015Antti KoskinenEspoo
217. 31:10  MYL1262015Turo Virta
218. 31:10  M55162017Lamminpää KeijoNousiaisten Susi
219. 31:11  M551612015Keijo LamminpääNousiaisten Susi
220. 31:13  M551132013Pertti KalliolaFMR
221. 31:15  NYL592012Heljä Franssila
222. 31:21  N401422010Noora BergKirvun Kiitäjät
223. 31:23  NYL902016Aino SäteriFMR
224. 31:33  M45892015Viitanen JukkaFMR
225. 31:39  NYL442018Paula KohijokiFMR
226. 31:40  MYL1972014Jukka KlasilaTangot SJK
227. 31:44  M451492016Henri LänsipuroTuusula
228. 31:46  NYL412017Marika JokinenAitoo
229. 31:48  M55292017Simo KlasilaFMR
230. 31:53  N451102013Unkila KaisaFMR
231. 31:55  N60742012Tuula PyykkönenHollola
232. 31:56  M45392017Pekka LiekkolaPäijät-Hämeen aikuisurheilijat
233. 31:57  N45202017Jaana AarnioYlöjärven Ryhti
234. 31:58  N45512018Jaana Aarnio
235. 32:21  M55472018Lamminpää Keijo
236. 32:27  M55892016Hans Backman
237. 32:29  MYL72010Ville MatikainenTunkki pitoon
238. 32:29  NYL952014Piia Pälä
239. 32:29  N451592015Tutu Wegelius-lehtonenEspoo
240. 32:41  M50542009Jorma TiiriVSVU
241. 32:41  N45362017Tutu Wegelius-lehtonenEspoo
242. 33:10  MYL872015Mikko Anttila
243. 33:14  M55542018Mika Ahola
244. 33:16  MYL52016Juha HyttinenTuulanhovi
245. 33:22  M50502010Simo KlasilaFMR
246. 33:28  MYL942016Villgren Juha-pekka
247. 33:37  M60612011Taisto Lehtinen
248. 33:37  NYL452018Janna AkselaFMR
249. 33:41  NYL1862016Aino AarnioYlöjärven Ryhti
250. 33:42  MYL682011Marko KuismanenValkekoski
251. 33:44  M55552011Klasila SimoFMR
252. 33:50  NYL42016Jutta VilkmanTampere
253. 33:50  M55572018Simo KlasilaFMR
254. 33:55  M55692012Simo KlasilaFMR
255. 34:12  MYL1672015Mikko SalonenTeam Citysorsat Tampere
256. 34:18  M552002014Simo KlasilaFMR
257. 34:18  N45692018Tutu Wegelius-lehtonenPoRa
258. 34:30  M551182013Simo KlasilaFMR
259. 34:35  MYL1512016Janne LindforsSysmän Sisu
260. 34:41  MYL1532016Mikko SalonenPirkkala
261. 35:02  MYL1732016Ville Juoksukangas
262. 35:18  NYL942015Hanne Venäläinen
263. 35:22  M551232015Kari Virtanen
264. 35:26  N45672018Kaisa UnkilaFMR
265. 35:34  M50502009Simo Klasila
266. 35:46  MYL1942014Pekko Käppi
267. 35:51  NYL1282013Siiri Tammisto
268. 35:55  MYL642018Harri Pajula
269. 35:58  M551552015Simo KlasilaFMR
270. 36:02  NYL1042011Maria Piekkari
271. 36:05  MYL1292013Mikko Salonen
272. 36:19  M451972016Toni Länsipuro
273. 36:21  N45732018Tuula LybeckLivon Metsästysseura
274. 36:27  NYL222015Merja Kukkola
275. 36:31  N551782016Merja Laihonen
276. 36:33  N551542015Merja Laihonen
277. 36:38  NYL1012010Hanna MikkolainenValkeakosken Haka
278. 36:51  M55152017Harteva KaukoTeam Raju
279. 36:54  N45992016Tuula LybeckMannerheimintien Erä
280. 36:54  N55252017Merja Laihonen
281. 36:59  M551212013Seppo OjaluomaME ry
282. 37:18  NYL1702015Kati KoukkuTeam Citysorsat Tampere
283. 37:21  NYL832014Riitta-kaisa Salmela
284. 37:38  M551572015Seppo OjaluomaMannerheimintien erä ry
285. 37:49  N45272017Annikka Joutsijoki
286. 37:53  M551602015Kauko HartevaTurku
287. 38:09  M451192013Pekka Rosendahl
288. 38:15  N451912016Annikka Joutsijoki
289. 39:01  NYL242017Niina Niitlahti
290. 39:01  NYL592018Emilia Heikkilä
291. 39:44  N55352017Jaana WalldenHelsinki
292. 39:52  NYL1772016Kaisa Sipponen
293. 40:02  N451582015Jaana WalldenHelsinki
294. 40:03  MYL1512015Toni Konga
295. 40:07  M55462018Harteva KaukoTeamRaju
296. 40:08  NYL1682015Siiri TammistoTeam Citysorsat Tampere
297. 40:12  N55612018Merja Laihonen
298. 40:26  N551382016Jaana WalldénMannerheimintien Erä
299. 40:27  NYL822009Anne Ahoniemi
300. 41:02  NYL132017Jenny Viio
301. 41:16  M551472016Reino KorhonenHankasalmi
302. 41:45  MYL742018Jussi KlasilaPälkäneen Lukko
303. 41:55  M55372017Seppo OjaluomaHertsikka
304. 42:34  N45532018Gitte Ahola
305. 42:46  NYL1562016Niina Niitlahti
306. 43:50  MYL582018Antti Heikkilä
307. 44:27  N451252013Kirsi Pitkänen
308. 45:06  MYL712012Tommi Laine
309. 46:18  N55932014Kirsi PitkänenCitysali/Tampere
310. 47:51  N5522016Kirsi PitkänenCitysali
311. 50:03  NYL122017Johanna Ahola
   DNF  M40412010Tuomo SibakovFMR
   DNF  MYL322011Ville Heino

Tulokset, kokonaiskilpailu, tuplamatka:
Sij. Aika  SarjaNro Vuosi NimiSeura
1. 35:16  MYL42017Henri AnsioFMR
2. 35:26  MYL1302015Henri AnsioFMR
3. 35:26  MYL1642016Henri AnsioFMR
4. 35:49  MYL12018Henri AnsioFMR
5. 36:07  MYL902015Tomi HalmeFMR
6. 37:32  MYL862014Mikko TyniVehkalahden Veikot
7. 38:15  MYL592014Henri AnsioFMR
8. 38:20  MYL12013Tomi HalmeFMR
9. 38:21  MYL1652016Tomi HalmeFMR
10. 38:30  MYL232011Tomi HalmeFMR
11. 38:33  MYL92017Tomi HalmeFMR
12. 38:59  MYL1722016Tero HalmeFMR
13. 39:14  MYL1072012Tomi HalmeFMR
14. 39:22  MYL692015Janne KlasilaFMR
15. 39:25  NYL552013Laura MarkovaaraHelsinki Roadrunners 2010
16. 39:41  MYL1082012Mikko KuuselaTosta Lähtee Team
17. 39:45  MYL222013Tino TiilikainenTeam Erigeepper Challenge
18. 40:00  MYL312017Tero HalmeFMR
19. 40:13  MYL842016Janne KlasilaFMR
20. 40:15  MYL1092012Juha MikkolainenTosta Lähtee Team
21. 40:23  MYL12017Janne KlasilaFMR
22. 40:41  MYL762014Tomi HalmeFMR
23. 41:13  MYL212011Janne KlasilaFMR
24. 41:21  MYL812013Tuukka PeltolaRunning Team City-Hirvet
25. 41:31  MYL1002012Janne KlasilaFMR
26. 41:39  MYL1532015Jaakko RantaYU-team
27. 41:39  MYL872016Saku Sourulahti
28. 41:55  MYL762013Anton AhonenLeppävaaran Sisu
29. 42:14  MYL222014Janne KlasilaFMR
30. 42:24  MYL1132012Anton AhonenJyväskylä
31. 42:37  MYL1962014Tuukka PeltolaKestävyyttä Pintakaasulla 24/7
32. 43:02  MYL92018Ranta JaakkoYU-Team
33. 43:08  MYL702013Ivan Luck
34. 43:16  M45372011Pasi Heinonen
35. 44:08  MYL962014Tino TiilikainenErigeepper Challenge
36. 45:14  MYL722013Anssi AuvinenJyväskylä Trail Runners
37. 45:17  MYL1812016Jaakko RantaYU-Team
38. 45:33  NYL142018Riikka Pynnönen
39. 45:52  M50662011Ilmari RonttiKuntopirkat
40. 45:55  M451792016Hannu Pura
41. 45:57  M45222017Jari TomppoFMR
42. 46:18  MYL822013Pasi Warvas
43. 46:18  MYL1112012Esa HonkonenRasti E4
44. 46:27  M40282011Jyrki KähäräTeivo Stayers
45. 46:56  MYL1632015Erno KoveluhtaLiikenne Helminen Oy
46. 47:06  M40292011Pasi Warvas
47. 47:13  MYL22018Janne KlasilaFMR
48. 47:15  NYL592013Eeva NurmiTeam Erigeepper Challenge
49. 48:09  NYL1652015Eeva NurmiLempäälän Kisa
50. 48:09  M45382017Markku LiekkolaElimäen Vauhti
51. 48:28  N45822014Sari KoivuLiedon Luja
52. 48:40  MYL422017Tuomas KoponenLahti
53. 49:01  M551102012Leo PoikolainenKoiviston Kipinä
54. 49:01  MYL752013Julius Pänttönen
55. 49:04  MYL42018Tuomas Koponen
56. 49:52  MYL322017Juha Haavisto
57. 50:16  N451842016Sari KoivuLiedon Luja
58. 50:37  M55242011Janne YlitaloRENKO
59. 50:51  NYL972014Eeva NurmiErigeepperChallenge
60. 50:57  M5582017Jari Peltola
61. 51:09  M45922016Markku LiekkolaElimäen Vauhti
62. 52:09  NYL112018Ulrika UotilaKoovee
63. 52:21  NYL802012Eerika LipsanenHKV
64. 52:29  MYL1502015Martin Moisio
65. 53:09  N45592015Katja Koivulahti
66. 53:18  N4572018Sari KoivuLiedon Luja
67. 54:00  M451132015Karhula KariAsikkalan Raikas
68. 54:06  NYL1692016Katja Koivulahti
69. 55:32  NYL142017Katja KoivulahtiTawast Cycling Club
70. 55:49  M551832016Eino LipponenLiedon Luja
71. 56:54  M5572016Markku RiihiahoKalske
72. 57:11  N55402017Anne VäliniemiLiedon Luja
73. 57:25  N551822016Anne VäliniemiLiedon Luja
74. 58:11  NYL62018Katja Koivulahti
75. 58:14  M551132014Eino LipponenLiedon Luja
76. 59:25  N551142014Anne VäliniemiParaisten kaupunki
77. 61:58  NYL212013Tiina HildenJärvenpään Palo
UpHill Run 10 vuotta!

10. UpHill Run 12.05.2018!


 
Alennuskoodi
Sponsoriksi - mainostajaksi
 
Kaarinan Syysmaraton
 
Tehoravinne - Urheiluravinteet
 

  
Webbinen.net
Webhotelli.guru
Webhotellit ja domainit
Webhotelli yritykselle
 
   Etusivu   |   Yleisinfo   |   Reitti   |   Ilmoittautuminen   |   Kuvat / videot!   |   Majoitus   |   Tulokset   
141525 | Copyright © 2018 FMR Finnish Marathon Runners